Personeel


Directie:                                                                               Directieondersteuning:                                                      
Mevr. M. (Thea) van den Berg - Molenaar                      Mevr. A. (Ageet) van Scherpenzeel
Directeur-bestuurder                                                          Managementassistente
directie@cbsberkenwoude.nl                                           dewegwijzer@cbsberkenwoude.nl


 
 Leerkrachten:                                                            
 Dhr. J.M. (Jan Maarten) Heldoorn                                  Mevr. E. (Esther) Hoegee-Kalkman
 Leerkracht groep 4 (ma-vrij)                                             Leerkracht groep 5/6 (ma-do)
 j.heldoorn@cbsberkenwoude.nl                                      e.hoegee@cbsberkenwoude.nl



Mevr. J. (Janine) Lam                                                       Dhr. F.B. (Bas) Langerak
Leerkracht groep 6/7 (ma-wo, vrij)                                 Leerkracht groep 8 (ma, di, do)
j.lam@cbsberkenwoude.nl                                              Teamleider - intern begeleider  groep 4 - 8 (wo, vrij)
                                                                                              b.langerak@cbsberkenwoude.nl


Mevr. J. (Judith) Leusink - Zuurmond                             Mevr. H. (Hanneke) Molenaar - Hogendoorn
Leerkracht groep 1 (di, do)                                               Leerkracht groep 5/6 (vrij)
j.leusink@cbsberkenwoude.nl                                         h.molenaar@cbsberkenwoude.nl 


  
Mevr. J.W. (Elma) Nobel - van de Poel                            Mevr. B.K. (Diana) Speksnijder - Lokhorst
Leerkracht groep 8 (wo, vrij)                                             Leerkracht groep 6/7 (do)
e.nobel@cbsberkenwoude.nl                                           Teamleider / intern begeleider groep 1 - 3 (ma)
                                                                                               d.speksnijder@cbsberkenwoude.nl


Mevr. A.A. (Anja) Teeuw - van Campen                           Mevr. M.E. (Mirjam) van Tuijl - Scherpenberg
Leerkracht                                                                            Leerkracht groep 1 (ma, vrij)
a.teeuw@cbsberkenwoude.nl                                          m.vantuijl@cbsberkenwoude.nl



Mevr. T. (Tjitske) Visser                                                     Mevr. J.A. (Annemarije) Vos
Leerkracht groep 2 (ma-vrij)                                             Leerkacht groep 3 (ma-do)
t.visser@cbsberkenwoude.nl                                           a.vos@cbsberkenwoude.nl


           
Onderwijsassistenten:
Mevr. E. (Elise) de Haaij - van den Boogaard                Mevr. M.G. (Marjon) Huizer- Slingerland
e.dehaaij@cbsberkenwoude.nl                                       (tevens managementassistente)
                                                                                              m.huizer@cbsberkenwoude.nl


Mevr. E. (Els) Schot                                                            Mevr. J.N. (Janinka) Timmerman- Van Wijngaarden
(tevens leerkracht groep 3 op vrijdag)                            j.timmerman@cbsberkenwoude.nl
e.schot@cbsberkenwoude.nl